fbpx

Live The Privilege

Sky Spa & Wellness

Our company has a positive reputation with its services and experts which provides exclusive facial & body treatments in our Wellness Spa concept, maintains. All of our team members are Professional and certificated from the Ministry of Health..

Ayrıcalığı Yaşayın

Sky Spa

Wellness Spa konseptimizde hizmet veren firmamız, alanında uzman ve verdiği hizmetlerle saygınlığını korumaktadır.. Bünyemizde görevli tüm ekibimiz Sağlık Bakanlığı’nın zorunlu olan eğitim ve kurslarını almış profesyonel kişilerdir.

Yeni Lezzetler Tadın

Big Chefs

“Her mevsim yeni bir başlangıç ve her yeni başlangıç yeni mutluluklar” inancıyla yola çıkan BigChefs, sunduğu menüsüyle ve her karesinde aile sıcaklığı hissini duyacağınız konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor. Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla BigChefs, sizleri bekliyor!

Live Healthy

Fitness

You can keep fit, healthy and energetic in our Fitness Center with treadmills, various sports and weight equipments. You can also join Pilates and Yoga group sessions or work with a personal trainer at our Fitness Club.

Sağlıklı Yaşayın

Fitness

Koşu bantları, çeşitli spor aletleri ve ağırlık ekipmanları ile Fitness Merkezimizde formda kalabilir, rahatlayabilir, yenilenebilir ve enerjik kalabilirsiniz. Ayrıca gruplar için veya size özel düzenlenen Pilates ve Yoga seanslarına katılabilirsiniz.

Feel The Peace

Pool

Our indoor and outdoor swimming pools offer a pure pool pleasure during your stay to those who prefer the pool to the sea. Pools are maintained and cleaned daily for hygienic conditions. We also have a kids pool for our little guests.

Perfect Beach

Private Beach

You can enjoy sea and sand under the warm sunshine at our private beach in the exclusive beach area for the use of Motto Premium guests.

Fun Of Children

Mini Club

The Mini Club offers a variety of games and activities for your children during the day. Our little guests can enjoy the playroom with parental supervision throughout the day.

Pleasant Organization

Meeting Room

Motto Premium presents a multi-purposed and pleasant meeting room which is fully-equipped for your professional appointments.