fbpx

Ayrıcalığı Yaşayın

Sky Spa

Wellness Spa konseptimizde hizmet veren firmamız, alanında uzman ve verdiği hizmetlerle saygınlığını korumaktadır.. Bünyemizde görevli tüm ekibimiz Sağlık Bakanlığı’nın zorunlu olan eğitim ve kurslarını almış profesyonel kişilerdir.

Sağlıklı Yaşayın

Fitness

Koşu bantları, çeşitli spor aletleri ve ağırlık ekipmanları ile Fitness Merkezimizde formda kalabilir, rahatlayabilir, yenilenebilir ve enerjik kalabilirsiniz. Ayrıca gruplar için veya size özel düzenlenen Pilates ve Yoga seanslarına katılabilirsiniz.

Huzuru Hissedin

Havuz

Kapalı ve açık olmak üzere 2 adet havuz bulunan otelimizde rahatça suyun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca çocuklar hazırlanan havuzumuz da bulunmaktadır.

Kusursuz Plajımız

Özel Plaj

Motto Premium misafirlerinin kullanımına özel plaj  alanında gün boyu eşsiz doğada,içinizi ısıtan sımsıcak güneşin altında plaj keyfini çıkarabilirsiniz.

Miniklerin Eğlencesi

Mini Club

Minik misafirlerimiz için ayrılmış olan Mini Club, çocuklarınıza gün içinde çeşitli oyun ve aktiviteler sunar. Gün boyunca hizmet veren oyun odasında minik misafirlerimiz ebeveynlerinin kontrolünde gönüllerince eğlenebilir.