fbpx

Sky Spa & Wellness

Motto Premium bünyesinde bulunan Sky Spa & Fitness, özel yüz ve vücut bakımları, masaj hizmetleri sunarken, tamamen yeni olan; fitness center, sauna, buhar odası, kapalı ısıtmalı havuz, duş ve özel dolaplı giyinme odası ve hamamı ile misafirlerine dinlenme ve yenilenme adına tüm olanakları barındırmaktadır.

Klasik Masaj

Kronik ağrı ve gerginlikleri ortadan kaldırmak için akupresür ve derin doku tekniklerinin bileşiminden oluşan tetik noktalar üzerinde yoğunlaşan bir terapi yöntemidir.
30 min. – 60 min.

Anti Stres Masajı

Yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan masaj sayesinde vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanıyor.
30 min. – 60 min.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen,temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır.
30 min. – 60 min.

Relax Masaj

Masaj; sağlığa ulaşmanın ve sağlıklı kalmanın en kolay yollarından biridir ve hepimiz bunu doğallıkla yaparız.Ağrıyan bir omzu ovmak,endişeden kırışmış bir alın üzerinde elimizi gezdirmek hepimizde doğuştan var olan iyileştirici bir güçtür.
30 min. – 60 min.

Spor Masajı

Sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır. Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özellik ritim,süre ve bası miktarının değişik olmasıdır.
30 min. – 60 min.

Taş Masajı

Sıcak Taş Terapisi,ısıtılmış taşlar kullanılarak ısının bedenin derinlerine nüfuz ettirilmesini sağlayan bir masaj terapisidir. Masaj,ısıtılmış ve soğutulmuş volkanik lav (bazalt) taşlarıyla özel bir teknik uygulanılarak yapılır.
60 min.

Medikal Masaj

Gerginliği azaltır, var olan ağrı ve sızıları dindirir, rahatlama ve dinginlik sağlar. Medikal masaj türleri söz konusu bu kasları gevşeterek onların neden olduğu acı ve ağrıları hafifletir.
30 min. 60 min.

Anti Selülit Masajı

Selülit tedavisinin en önemli ayağı masajdır. Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar.
30 min. 

Refleksoloji

Ayaklar vücudumuzun aynasıdır prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve uzak doğu geleneksel tıbbının değişilmez bir parçasını oluşturan bu masajda ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanmaktadır.
30 min. 

Geleneksel Türk Hamamı

Sauna, Kese Uygulaması, Köpük Masajı, Özel Yağlarla Masaj
70 min.

Sky Klasik Paket

Sauna, Kese Uygulaması, Köpük Masajı, Özel Yağlarla Masaj
95 min.

Sky Deluxe Paket

Sauna, Kese Uygulaması, Köpük Masajı, Özel Yağlarla Masaj, Yüz Maskesi, İçecek İkramı, Kuru Veya Taze Meyve İkramı
125 min.

Sky Sultan Bakım

Kahve Peeling, Vücut Maskesi, Köpük Masajı, Özel Yağlarla Masaj,Mini Cilt Bakımı, İçecek İkramı, Kuru Veya Taze Meyve İkramı
145 min.